Anita Włodarczyk mistrzowską formę przed lekkoatletycznymi MŚ w Londynie szlifuje w Arłamowie. O dobrą atmosferę na zgrupowaniu w Bieszczadach dbają… jelenie. Młociarka pochwaliła się kapitalnym WIDEO, na którym integruje się z pięknymi zwierzętami.

„Ja i moi wierni fani. Podczas zgrupowania w Arłamowie wiedzę się z nimi codziennie. Dziś postanowiłam im się odwdzięczyć za wyjątkową atmosferę” – napisała Anita Włodarczyk w komentarzu do WIDEO, na którym karmi przepiękne jelenie. Zwierzęta wyraźnie uwielbiają naszą utytułowaną młociarkę. Niedawno podczas zgrupowania w RPA Anita pochwaliła się zdjęciem, na którym jej trening w skupieniu obserwuje… stado krów.

Lekkoatletyczne mistrzostwa świata w Londynie startują już 4 sierpnia. Na Stadionie Olimpijskim nasza młociarka będzie murowaną faworytką do złota. Ostatnio Włodarczyk miała problemy zdrowotne, ale nie przeszkodziło jej to wygrać kolejnych zawodów. Czy w stolicy Wielkiej Brytanii pokusi się również o kolejny rekord świata?

Źródło: http://sport.se.pl/inne-sporty/lekkoatletyka/anita-wlodarczyk-trenuje-z-jeleniami-niesamowite-wideo_1008658.html